modne-okulary-konkurs-01

Świętuj z Nami 20. Urodziny i Zgarnij Stylowe Okulary Słoneczne!

Salon optyczny Modne Okulary w Tychach obchodzi swoje 20. urodziny, a w ramach świętowania, oferujemy naszym klientom i fanom wyjątkowy konkurs. Jesteśmy dumni, że od dwóch dekad zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów. W naszym konkursie, mamy do rozdania aż 20 par okularów słonecznych!

dni-otwarte2023

Okulary na wiosnę: Otwarte Drzwi do Świata Stylu i Ochrony Oczu!

Witajcie w Modnych Okularach! Dnia 29 maja ruszamy z niezwykłym wydarzeniem – Dniami Otwartymi! Pragniemy zaprosić Was do naszego salonu optycznego, abyście mogli odkryć wartość i unikalność noszenia okularów z powłoką Blue care oraz zainspirować się wymianą oprawek na wiosnę. Przygotowaliśmy dla Was niezwykłe promocje, które nie można przegapić! 😍

bluecare-dni-otwarte

BlueCare w trosce o Twoje oczy

Coraz więcej czasu, spędzamy przed urządzeniami emitującymi światło niebieskie.
Monitory laptopów, ekrany telewizorów i nasze smartfony, mogą być odpowiedzialne za mroczki przed oczami, zmęczenie oczu, bóle głowy, suchość oczu, a nawet nieostre widzenie.

mo-post0239www

Co to jest badanie OCT

Skan optycznej tomografii koherentnej (powszechnie nazywany skanem OCT) pomaga nam dokładniej przyjrzeć się zdrowiu twoich oczu, pozwala nam zobaczyć, co dzieje się pod powierzchnią oka.

Optyk Tychy

Przewodnik po dobrych okularach przeciwsłonecznych

Jeśli myślisz o zakupie okularów przeciwsłonecznych wysokiej jakości, nie pozwól żeby sugestie znajomych, czy też ilość wydanych złotówek miały wpływ na Twoją decyzję. Dobrze jest wziąć pod rozwagę również kilka innych rzeczy.

promocja transition

Czym jest Transitions™?

Transitions to polecana przez nas marka inteligentnych soczewek fotochromowych, które potrafią szybko przyciemnić się pod wpływem światła ultrafioletowego. Im większa jest intensywność promieni UV, tym soczewka staje się ciemniejsza.

Ostatnio na blogu:

Bon Podarunkowy

Podaruj bliskiej swemu sercu osobie nasz Bon Podarunkowy. Zdecyduj jaką kwotą chcesz go zasilić, a my od siebie doładujemy go kompleksowym badaniem wzroku z użyciem tomografu OCT.

modne-logo-white-200

Centrum Optyka Tychy
Modne Okulary

Specjalista SEIKO

seiko-logo

Kontakt

centrum@modne-okulary.pl

+48 32 3271286 | +48 883348183

Kochanowskiego 1a/2,

43-100 Tychy (śląskie)

Copyright 2020-2023 © NZOZ Centrum Optyka Modne Okulary - Tychy | Projekt i wykonanie: 3K Marketing