lzy-ochrona-oka

Rola łez w ochronie oka

Poznaj właściwości antybakteryjne łez i ich rolę w ochronie oczu. Dowiedz się więcej o badaniach naukowych i w jaki sposób działają przeciwko bakteriom. Przeczytaj teraz!

modne-okulary-konkurs-01

Świętuj z Nami 20. Urodziny i Zgarnij Stylowe Okulary Słoneczne!

Salon optyczny Modne Okulary w Tychach obchodzi swoje 20. urodziny, a w ramach świętowania, oferujemy naszym klientom i fanom wyjątkowy konkurs. Jesteśmy dumni, że od dwóch dekad zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów. W naszym konkursie, mamy do rozdania aż 20 par okularów słonecznych!

szkla-progresywne-seiko1

Soczewki Progresywne SEIKO: Perfekcyjne Widzenie w Każdej Sytuacji

Okulary progresywne stają się coraz bardziej popularnym wyborem dla osób z różnymi wadami wzroku. Dzięki japońskiej firmie SEIKO, liderowi w produkcji soczewek, teraz możemy cieszyć się najwyższą jakością widzenia bez kompromisów. Oto kilka kluczowych zalet okularów progresywnych SEIKO

dni-otwarte2023

Okulary na wiosnę: Otwarte Drzwi do Świata Stylu i Ochrony Oczu!

Witajcie w Modnych Okularach! Dnia 29 maja ruszamy z niezwykłym wydarzeniem – Dniami Otwartymi! Pragniemy zaprosić Was do naszego salonu optycznego, abyście mogli odkryć wartość i unikalność noszenia okularów z powłoką Blue care oraz zainspirować się wymianą oprawek na wiosnę. Przygotowaliśmy dla Was niezwykłe promocje, które nie można przegapić! 😍

bluecare-dni-otwarte

BlueCare w trosce o Twoje oczy

Coraz więcej czasu, spędzamy przed urządzeniami emitującymi światło niebieskie.
Monitory laptopów, ekrany telewizorów i nasze smartfony, mogą być odpowiedzialne za mroczki przed oczami, zmęczenie oczu, bóle głowy, suchość oczu, a nawet nieostre widzenie.

mo-post0239www

Co to jest badanie OCT

Skan optycznej tomografii koherentnej (powszechnie nazywany skanem OCT) pomaga nam dokładniej przyjrzeć się zdrowiu twoich oczu, pozwala nam zobaczyć, co dzieje się pod powierzchnią oka.

Optyk Tychy

Twoja osobowość i okulary

Niezależnie od tego, czy chcesz wyglądać na osobę stateczną, kochającą zabawę, młodą duchem, nobliwą czy świadomą mody i stylu, odpowiednio dobrane okulary mogą pomóc ci ukształtować to, jak będziesz postrzegany.

Ostatnio na blogu:

Bon Podarunkowy

Podaruj bliskiej swemu sercu osobie nasz Bon Podarunkowy. Zdecyduj jaką kwotą chcesz go zasilić, a my od siebie doładujemy go kompleksowym badaniem wzroku z użyciem tomografu OCT.

modne-logo-white-200

Centrum Optyka Tychy
Modne Okulary

Specjalista SEIKO

seiko-logo

Kontakt

centrum@modne-okulary.pl

+48 32 3271286 | +48 883348183

Kochanowskiego 1a/2,

43-100 Tychy (śląskie)

Copyright 2020-2023 © NZOZ Centrum Optyka Modne Okulary - Tychy | Projekt i wykonanie: 3K Marketing