Salon Optyczny

Wybierz dla siebie unikalne oprawy okularów!

Nazwa "Modne Okulary" zobowiązuje nas do stałej troski, by zapewnić naszym Klientom najmodniejsze na rynku oprawy do okularów. W stałej ekspozycji, posiadamy ponad 5000 opraw najlepszych światowych i polskich producentów (m.in. Dolce Gabana, Prada, Emporio Armanii, Solano, Dior, Fendi, Versace, Bvlgari).

mo-glowna-okulary9
szablon-affinity800x800
szablon-affinity800x800
szablon-affinity800x800
szablon-affinity800x800

Nasi specjaliści od wizażu, pomogą Ci dobrać idealne pasujące okulary!

Odwiedzając nasz salon, możesz spodziewać się kompleksowej pomocy i wsparcia wizażystek, które pomogą Ci dobrać idealnie dopasowane do Twojej twarzy okulary. Natomiast precyzyjne urządzenie Visio Offis, umożliwia zwymiarowanie wybranych oprawek i dopasowanie odpowiedniej grubości szkieł.

mo-wizaz-05
szablon-affinity800x800
szablon-affinity800x800
precyzyjny pomiar urządzeniem Visio

Soczewki kontaktowe

Wybierasz soczewki zamiast okularów? Mamy wszystko czego potrzebujesz!

W trakcie wizyty w naszym salonie, specjalista dobierze dla Ciebie odpowiedni rodzaj soczewek, a potem uczy Cię jak sprawnie je zakładać, zdejmować i pielęgnować. Pomogamy Ci wybrać soczewki sferyczne, toryczne oraz multifocalne. Możesz zdecydować czy wygodniejsze dla Ciebie będą soczewki dwutygodniowe, miesięczne, czy takie do założenia na jeden dzień. Ponadto otrzymujesz pakiet startowy z soczewkami próbnymi wraz płynem i pojemnikiem na soczewki. Będąc już użytkownikiem soczewek kontaktowych, w dowolnym momencie możesz u nas zakupić soczewki jednoogniskowe jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne Firm Johnson &Johnson, Cooper Vision oraz Bausch&Lomb. Na bieżąco uzupełniamy magazyny, abyś w każdej chwili mógł kupić soczewki o wymaganej mocy.
modne-okulary-acuvue

Okulary sportowe i okulary do pływania,

to nie tylko modny dodatek, ale ważny element chroniący Twoje oczy i wzrok.

Dobre skorygowanie wady wzroku, ma decydujący wpływ na osiągane wyniki. Okulary sportowe różnią się wykonaniem w zależności od dyscypliny, którą uprawiasz. Różne potrzeby i wymagania widzenia mają osoby uprawiające sport w pomieszczeniach, a inne na zewnątrz.

Oprawy okularowe różnią się systemami wentylacji i mocowań, krzywizną i kontem ułożenia oprawy, tak aby nie zawiodły użytkownika w kluczowych momentach. Wybór soczewek do okularów sportowych jest ściśle związany z uprawianą dyscypliną. Ich głównym zadaniem jest chronić Twoje oczy przed ewentualnym urazem. Bardzo ważne jest również szerokie pole widzenia i odpowiednie przyleganie oprawy okularów.

Napisz do nas.

Umów się na wizytę w naszym Centrum, lub przekaż nam swoje uwagi.

Newsletter

Subskrybuj